Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

hele

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


hele

Příspěvekod Návštěvník » čtv čer 19, 2014 10:25 pm

hele schvalne to nedelam a se zkusenostma to nema co delat, proste to takhle blbe obcas vyjde ze neni cas. Pres zimu kdyz vim ze dlouho jezdit nebudu tak ji odpojuju a vetsinou prijdu vcas, ale ted kdyz byla sance na projeti a auto potrebovalo umejt po navratu ze srazu, tak jsem ji nechal pripojenou s vidinou toho, ze jedu na pucovani. Proste akorat nebyla prilezitost a ty tydny utikaji nejak moc rychle... Krom toho, uz jsem v zivote prisel o hodne vic nez jen o par vybitych baterek, takze me to zas tolik netrapi, je to jen dalsi neprijemnost v rade.
zas tak blbe na tom ta baterka nebyla, tech 1.5V jsem nameril jeste kdyz byla v aute, pak byla par hodin odpojena a nameril jsem 7 voltu. No a ted se uz 24hod smazi v pomalem nabijeni minorovo nabijecky Jdu se na ni mrknout a mozna trochu vyhnat pavouky
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v čtv čer 19, 2014 10:25 pm
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron