Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Ja prave nabijecku celkem vyuziju (bohuzel) a to hlavne

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


Ja prave nabijecku celkem vyuziju (bohuzel) a to hlavne

Příspěvekod Návštěvník » čtv čer 19, 2014 10:27 pm

Ja prave nabijecku celkem vyuziju (bohuzel) a to hlavne na preludu, protoze porad stoji v garazi a dost casto se mi stane ze nestihnu prijit vcas abych to projel a po vic nez mesici je vysosana uplne do mrtva... Ta posledni baterka co tam byla (modra varta) prezila nabiti touhle starou nabijeckou temer z nuly za dva roky cca 6x-8x (pak mi explodovala) a ted tam mam cca pul roku starou Exide a tohle je jeji prvni vybiti na cca 1.5V snad to prezije ve zdravi... Nabijecku pouzivam tak jednou za mesic abych trochu dobil kdyz auto dele stoji.
Zrovna vcera byla tak trochu krize protoze ve streamu zustalo svitit stropni svetlo nekolik dnu takze se ani neodemknul, zkusil jsem to pustit z kratkeho kopce ale nechytnul. Tak rikam manzelce, pockej u auta, prijedu preludou, nastartujem pres kabely. Dojdu do garaze, preluda mrtva, tak ze ji dam na nabijecku a nic... tak rikam kua to snad neni mozny, vezmu startovaci kabely a jdu lovit kolem jedouci at mi pomuzou, nastesti se sousedka od nas z baraku vracela z nakupu
Minor mi ted jednu podobnou co jsem mel pujcil ale nevim jestli te baterce tim neublizim a jestli ji nemam spis dobit nejakou jinou s rezimem pulzniho cyklickeho nabijeni a vybijeni...
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v čtv čer 19, 2014 10:27 pm
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron