Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

...čím by to mohlo být kde mám hledat chybu

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


...čím by to mohlo být kde mám hledat chybu

Příspěvekod Návštěvník » sob srp 16, 2014 3:40 am

...čím by to mohlo být kde mám hledat chybu?
Odpověděl bych asi tak...
Já 33 let dělám servis televizí, v posledních asi deseti letech i monitorů. Snad bych i uměl spravit i DVD, video nebo věž. Ale proč bych to dělal, když to není moje specializace ? Oprava mi zabere mnohem víc času nežli tomu kdo se na tohle specializuje. Kolega zase 30 let dělá servis audio, video. I on by asi spravil i televizi nebo monitor, ale stejně neefektivně. Takže přeztože jsme oba profíci a děláme v oboru 30 let, ani nás nenapadne otevřít to, co běžně neděláme. Když se mi doma rozbije DVD nebo video, odvezu to tomu kolegovi, když se jemu rozbije televize nebo monitor, odveze to mě. Ani jeden z nás to neřeší a odveze to kolegovi. Proč asi ??
Takže moje odpověď na otázku "čím by to mohlo být a kde hledat chybu" je asi taková
Přečíst si pravidla tohoto fóra (protože na tenhle dotaz se tady z principu ani odpovědět nedá) a pak s tím DVD zajít do odborného servisu.
Jirka
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v sob srp 16, 2014 3:40 am
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron