Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

......Předpokládejme

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


......Předpokládejme

Příspěvekod Návštěvník » sob srp 16, 2014 3:40 am

......Předpokládejme, že někdo z vás se zeptá mně, co bych dělal a jak, když z vašeho bicyklu pořád padá řetěz. I když vaše kolo nevidím a neznám jeho značku, tak předpokládám, že u všech kol na světě musíte šlapat a převod na zadní kolo je proveden řetězem. Tak jako u videomagnetofonů se ustálil systém vysunování šuplíku s kazetou. Já bych s řetězem poradil, že je buď nadměrně opotřebený a už dávno nepasuje do zubatých převodových koleček a proto padá a nebo není seřízená přehazovačka. V podobném duchu jsem předpokládal odpovědi....
Bohužel u videí je to mnohem složitější než u bicyklu se kterým to srovnáváte. Každý výrobce měl trochu odlišná řešení, odlišná řešení byla dokonce také u různých modelů jednoho výrobce dle toho jak šel vývoj dopředu. Kdyby to bylo tak jednoduché jako ve vašem srovnání s bicyklem tak by nebylo třeba ke každému výrobku vydávat servisní dokumentace mechaniky atd... A proto také bez znalosti konkrétního modelu není ani možné poradit, pokud napíšete pouze JVC tak to je skutečně hodně široký pojem. Všeobecné rady jako je volný řemínek a podobně nemají žádnou cenu, některá videa měla například ozubený řemen který vydržel celý život přístroje. Každý model přístroje měl své mouchy a stejné opakující se vady, jako například některé modely JVC jak jsem výše nastínil. Starší modely ale byly řešeny jinak a problém uchycení vidliček se jich netýká.
Pokud se týká toho spínače na který jste se ptal, ten určitě není příčinou poruchy vašeho videa. Žádný tam zpravidla ani není, jsou tam optická čidla. Jestli vám šlo o to aby jste mohl ručně zajet s kazetou dovnitř a pokusil se tak zjistit příčinu aniž by vám ručně zasunutý výtah s kazetou vyjížděl ven, pak stačí vytáhnout video ze sítě a provádět to při odpojeném přístroji. Ale skutečně si nedokážu představit takovou opravu bez potřebných znalostí a praxe, za tím co jsem už dříve napsal si stále stojím. Jenom mě to nedalo abych nereagoval protože srovnání s bicyklem mě k tomu přimělo.
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v sob srp 16, 2014 3:40 am
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron