Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Dobrý den

Nefunguje mi jedna, nebo více webových stránek.
Poruchomat.cz


Dobrý den

Příspěvekod Návštěvník » sob dub 18, 2015 12:30 pm

Dobrý den,
níže zasílám podrobný postup pro Váš požadavek, prosím vyzkoušet
1) Uveďte zařízení do defaultního nastavení podržením tlačítka reset déle než 10sec., (nastavte IP na PC na 192.168.2.6, bránu 255.255.255.0 ) a připojte se pomocí webového rozhraní na zařízení zadáním adresy 192.168.2.1.
2) V nastavení zvolte WISP router - v manuálu je tato volba znázorněna na obrázku pouze pro bezdrát ale v popisu je uvedeno že poskytuje konektivitu i na LAN portu.
3) Ve Wizardu nastavení WISP routeru zvolte Next a dále dejte pomocí Scan prohledat bezdrátové sítě, po nalezení správného AP jej označte a potvrďte volbu OK, poté je nutné nastavit správně typ zabezpečení "Security Mode" a "Algorithms" dle údajů uvedených v tabulce vybraného AP, pokud je to požadováno zadejte heslo "Pass Phrase" a zvolte Next.
4) Zde je na výběr jakým způsobem se má zařízení na vybrané AP připojit, převážně AP přidělují IP adresy z DHCP serverů, v tomto případě zvolte "Dynamic IP" a pokračujte pomocí Next.
5) Zde je na výběr nastavení bezdrátového rozhraní pro připojení dalších klientů. Zde vyplňte SSID - název Vaší bezdrátové sítě. Dále Pozor! Je nutné ponechat již nastavené kanály "Channel" a "Extend Channel"! Zařízení již automaticky zvolí stejný kanál nebo stejný rozsah kanálů dle AP ke kterému se připojuje, zařízení nemá oddělené WLAN rozhraní tudíž dokáže přijímat a vysílat pouze na stejných kanálech. Dále pokračujte zvolením Next.
6) Zobrazí se nastavení zabezpečení Vaší bezdrátové sítě. Zde je nastavení volné, s tím že se doporučuje zvolit WPA2 - Personal, AES, Key Renewal Interval 3600, pokračujte Next.
7) Nastavení je již u konce, potvrďte Apply. Zařízení se nyní restartuje, odpojte UTP kabel z PC, a nastavit na síťové kartě "Získat adresu IP z DHCP serveru automaticky". Připojte kabel k zařízení. Zadejte do webového prohlížeče 192.168.2.1.
Pro zvolení WISP režimu je možné provádět další nastavení. Doporučuji např. vypnutí WPS Settings v nastavení WLAN settings WPS Settings Disable a potvrďte Save. Poté zařízení restartujte.
8) Zdali je zařízení správně připojeno k AP je možné zkontrolovat v nastavení WISP modu v System status.
9) Uvedené nastavení jsem testoval a je bez problémů funkční, vypadá složitě, ale jde jen o dodržení pár postupů, jinak se postupuje jen dle Wizardu.
Poruchomat.czNaposledy oživil Anonymous v sob dub 18, 2015 12:30 pm
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně webová stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron