Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Proč mi najednou nefunguje VotočVohoz?

Poruchomat.cz


Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Proč mi najednou nefunguje VotočVohoz?

Proč mi najednou nefunguje VotočVohoz?

Příspěvek od Armani 82 » úte črc 01, 2014 9:52 am

Dobrý den,poradí mi někdo prosím s mým problémem?Přestože jsem víc jak 2 roky zaregistrována na VotočVohoz,z ničeho nic mi téměř nefunguje.Na Seznamu se mi stránka hrozně dlouho načítá a někdy vůbec nenačte,když už se nááhodou na VV dostanu,nejde se přihlásit a pokud se mi to podaří,nedostanu se do zpráv.Z technické podpory VV mi napsali,že problém není na jejich straně..přestože problémy mám skutečně pouze s tímto portálem,vyzkoušela jsem různé prohlížeče,promazala historii,cookies,mezipaměť,provedla defragmentaci disku,ale problém je čím dál horší až to došlo do fáze,že mě Seznam na stránky VV vůbec nepustí.Může mi prosím někdo poradit,kde je problém a jak ho odstranit?Předem díky za reakce.

Nahoru

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron