Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Ano

Poruchomat.cz


Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Ano

Ano

Příspěvek od Návštěvník » úte lis 12, 2013 10:09 am

Ano, tazatel pouze uvedl, že za lustr je ochoten zaplatit a za elektrikáře ne. Informace je běžně obchodovatelná komodita a podle toho se toto vlákno vyvíjí.
Navíc to, jak to tazatel zdůvodnil, je vrchol arogantnosti. Nemůže se pak divit, že dostává rady v cenové kategorii zdarma nebo do 20 Kč, kvalitní informace by ho mohla zrujnovat

Nahoru

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.