Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Pár problémů po reinstalaci XP Ahoj

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


Pár problémů po reinstalaci XP Ahoj

Příspěvekod Návštěvník » čtv čer 19, 2014 10:23 pm

Pár problémů po reinstalaci XP
Ahoj, včera sem reinstaloval poprvé PC a pár věcí mi nejde, bude to z velký většiny chyba ovladačů, ale nevim si s tim rady.. Kdyby někdo uměl pomoc, byl bych rád..
Problémy
Při přesunu okna nebo při rollování na internetu se mi seká obraz.
Z reproduktorů nevychází zvuk, ale sluchátka s mikrofonem fungují bez problémů. - Opraveno
Při hraní her špatná kvalita obrazu (např. CS - v grafice nejde nastavit OpenGL Renderer a 32bit nastavení, jen 16b).
Na
Kód Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
instalovány ovladače podle základní desky pro XP 32bit na Audio a Chipset (první 3 možnosti downloadu). Jinak CDčko s ovladačema dodávaný k PC sem nenašel, ale zálohoval sem si je před reinstalem a po něm ručně doaktualizoval tak, že mi zbyly jen 2 "otazníky" - ovladače bez aktualizace.. viz. photo
V náhledu info k PC, kdyby bylo ještě něco třeba, stačí říct.. Snad někdo odpoví
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v čtv čer 19, 2014 10:23 pm
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron