Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

No, s Mates-21 si dovolím mírně nesouhlasit

Nefunguje mně nastavení modemu, nebo nastavení wifi
Poruchomat.cz


No, s Mates-21 si dovolím mírně nesouhlasit

Příspěvekod Návštěvník » sob srp 16, 2014 3:40 am

No, s Mates-21 si dovolím mírně nesouhlasit. Také jsem kdysi řešil desítky až stovky podobných problémů, ovšem podle dotazu karaalfonse předpokládám že volný řemínek by asi poznal. V tomto případě to nebude podle mého názoru žádný volný řemínek a už vůbec ne žádná spojka, to byl problém hlavně hodně starých Funai, Aiwa atd.. Ptal se na spínač který pozná že je kazeta zasunuta, spínač tam ale zpravidla žádný není protože toto bylo řešeno optikou. Nejčastější vadou u videí JVC byla rozpadlá jedna z vidliček páskové dráhy, respektive její uchycení zespodu. Opravit toto uchycení se mě nikdy spolehlivě nepodařilo a bylo třeba celou vidličku vyměnit což ale nebylo až tak jednoduché. No a ta vidlička byla poměrně drahá, zadarmo to prostě nejde.
Poruchomat.cz



Naposledy oživil Anonymous v sob srp 16, 2014 3:40 am
Návštěvník
 

Zpět na Nejde mně wifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

O nás

Jsme komunita, která se věnuje řešení jakýchkoliv problémů. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron